متاسفانه عده ای هنوز هم آمریکا را ابر قدرت می دانند/شکست آمریکا در منطقه حتمی است

رمضان شریف با اشاره به اینکه متاسفانه هستند کسانیکه فکر می کنند آمریکا ابر قدرت است، گفت: شکست آمریکا حتمی است و زمینه افولش شروع شده است.

به گزارش نیزوا، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شامگاه چهارشنبه با حضور در جمع رزمندگان دفاع مقدس شهرستان مهدیشهر، گفت: دشمنان ایران اسلامی از ابتدای انقلاب قصد نابود کردن و از بین بردن نظام جمهوری اسلامی ایران داشته اند.

شریف با بیان اینکه دشمنان می خواهند ثابت کنند نظام مبتنی بر اسلام قادر نیست که حکومت کند، بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب با راهبری حضرت امام(ره) و بعد از آن با دوربینی های مقام معظم رهبری توانسته است قدرت اول منطقه باشد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به بلوک بندی شرق و غرب در زمان قبل از انقلاب، خاطر نشان کرد: در آن زمان دو قدرت آمریکا و شوروی حرف اول را می زدند و اگر کشوری از پیمان های آن ها عبور می کرد آسیب جدی می دید.

وی با بیان اینکه این قدرت ها اجازه تشکیل قدرت دیگری را نمی دادند، افزود: با ورود امام(ره) به این عرصه و تشکیل حکومت اسلامی آن هم بر مبنی آزادی و استقلال برای اولین بار این قوانین نقض شد و از همانجا زمینه افول آمریکا شروع شد.

شریف با اشاره به شکست بزرگ آمریکا در منطقه، تصریح کرد: شکست آمریکا انقدر آشکار است که دیگر نیازی به گفتن نیست اما متاسفانه هستند کسانیکه فکر می کنند آمریکا ابر قدرت است در صورتی که آمریکا به شدت رو به افول است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان نمی خواهند شکست آمریکا را بپذیرند، تشریح کرد: دشمنان داخلی وخارجی در تلاشند شکست آمریکا را بپوشانند در صورتی که کاملا این اتفاق غیرقابل پوشاندن است و شکست آمریکا حتمی است.

وی با اشاره به رصد های اطلاعاتی توسط نیروهای سپاه در منطقه، عنوان کرد: فرزندان شما در منطقه در حال رصد هستند و آمریکای جنایتکار را کنترل می کنند و با توجه به گفته شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی کاری خواهیم کرد آمریکا از منطقه خارج شود.

شریف با بیان اینکه خروج آمریکا از افغانستان نشانه شکست سنگین آمریکا است، اظهار کرد: به فضل الهی تدابیری اندیشیده شد که بعد از خروج کامل آمریکا از افغانستان شرایط افغانستان تغییر کند.

سخنگوی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه حمایت های بعضی از افراد از افغانستان همانند حمایت همانهایی است که از صدام حمایت می کردند، تصریح کرد: آینده خوبی پیش روی افغانستان خواهد بود و ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که وضعیت خوبی در افغانستان حاکم شود.

وی در خصوص خروج زودتر از موعد آمریکا از افغانستان، بیان کرد: آمریکایی ها قرار بود در روز ۱۱ سپتامر از افغانستان خارج شوند ولی با توجه به فشارهای زیاد قبل از این تاریخ از منطقه خارج شدند.

شریف با بیان اینکه جریاناتی در تلاشند که در کشور ایجاد دوقطبی کنند، افزود: افرادی با نیات ناپاک و با استدلال خود از مردم افغانستان حمایت می کنند در صورتی که آن ها به دنبال ایجاد کردن یک دوقطبی در ایران هستند آن ها همان های هستند که مدافعان حرم را مورد هجمه قرار می دادند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه هیچ ملت و هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی ایران از افغانستان حمایت نکرده است، اظهار کرد: دشمنان نظام به دنبال دو قطبی نباشند که آمریکا به زباله دان تاریخ سپرده شده و به شدت رو به افول است.

وی با بیان اینکه رزمندگان افرادی با اراده و پشت کار بودند و در خط مقدم می جنگیدند، افزود: آن ها تلاش کردند که از میهن خود دفاع کنند و کوچک ترین بخشی از کشور را به دست دشمن ندادند.

شریف با اشاره به اینکه در سال ۵۷ بیش از ۷۰ درصد مردم در روستاهای بدون امکانات زندگی می کردند، تصریح کرد: امروزه کمتر روستایی وجود دارد که از نعمت برق، گاز برخوردار نباشد و این ها همه از اقتدارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان در پی آسیب زدن به اقتدار ملی هستند، خاطر نشان کرد: با کمی بررسی می توان پیشرفت های علمی و دستاورد های نظامی و غیر نظامی مارا از اول انقلاب تا کنون دید و این تغییر را مشاهده کرد.

وی با اشاره به پیشرفت های بزرگ جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها، افزود: دشمنان در تلاشند که این اقدامات مارا با ابزار رسانه مورد هجمه قرار دهند.

شریف در خصوص بالا بردن سطح فرهنگ در جامعه، خاطر نشان کرد: اگر ما بتوانیم از لحاظ فرهنگی پیشرفت کنیم دیگر دشمن نمی تواند هیچ گونه آسیبی به ما بزند.

انتهای پیام/