اوج مردم سالاری دینی در ایران اسلامی تحقق پیدا کرد

امام جمعه موقت مهدی‌شهر با بیان اینکه اوج مردم سالاری دینی در ایران اسلامی تحقق پیدا کرد گفت: علی رغم تمام توطئه‌های دشمنان، حضور مردم منجر به انتخاب دولت مردمی در ایران اسلامی شد.

به گزارش نیزوا، حجت‌الاسلام علی سقائیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مهدی شهر با اشاره به روی کار آمدن دولت سیزدهم، تاکید کرد: مردم علی رغم هشت سال مشکلات و هجمه‌های دشمنان، معیشت و مسائل اقتصادی در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت خوبی داشتند و کسانی را برگزیدند که انقلابی و متدین بودند و این نشان می‌دهد که مردم ما از چه میزان بصیرتی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه این مشارکت و انتخاب درست مردم ایران اسلامی علی رغم تمام تهدیدات و مشکلات نشان داد که مردم ما در مسیر انقلاب همیشه پشتیبان بوده و هستند، بیان کرد: یکی از مسائل که در انتخابات ریاست جمهوری سابق بیش از انتخابات دیگر نمود داشت هجمه رسانه‌ای دشمنان برای عدم مشارکت مردم بود که خوشبختانه تیر این افراد هم به سنگ خورد.

امام جمعه موقت مهدی‌شهر با بیان اینکه اهمیت حضور در انتخابات با همه دشمنی‌ها آنجا که رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین رئیس جمهور در مراسم تحلیف و روی کار آمدن دولت جدید به آن اشاره کردند، گفت: مردم آگاهانه پوزه دشمنان شرق و غرب ایران اسلامی را به خاک مالیدند و امروز در سایه تحلیف دولت مردمی خوشبختانه یکبار دیگر دشمنان ناامید شده‌اند.

سقائیان در ادامه بیان کرد: در ایران اسلامی در اوج مردم سالاری دینی دولت‌ها با رأی مردم روی کار می‌آیند و جای یکدیگر را می‌گیرند آن هم بدون اینکه آب از آب تکان بخورد اما ما شاهد هستیم در بسیاری نقاط دنیا حتی آنجایی که داعیه توسعه دارند بعضاً تغییرها با جنگ و خونریزی هم همراه می‌شود که این نشان از ارزش رأی مردم در کشورمان دارد.
امام جمعه موقت مهدی‌شهر با اشاره به صحبت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم تنفیذ بیان کرد: سخنرانی ایشان سه بخش داشت نخست قدردانی از خداوند متعال که نعمت انقلاب اسلامی را به بخشیده و همین نماز جمعه از برکات انقلابمان محسوب می‌شود دومین نکته سخنان معظم له حضور انقلابی مردم در صحنه‌های مختلف به خصوص انتخابات بود و در نهایت سومین رکن صحبت‌های ایشان توصیفی درباره شخصیت حجت الاسلام رئیسی بود که مردم بودن یکی از مهمترین محورهای آن است.

وی با بیان اینکه ۸۵ کشور دنیا روز گذشته در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید ایران اسلامی حضور یافته و از نزدیک شاهد این مراسم بودند، بیان داشت: بازمانده منحوس پهلوی عنوان کرده بود که مردم ایران آماده به پا خاستن هستند اما شاهد بودیم که کشورهای دنیا نه تنها برای این حرف‌ها تره هم خرد نکردند بلکه از ۸۵ کشور نمایندگانی را هم به مراسم تحلیف ریاست جمهوری ایران اسلامی اعزام کردند تا اقتدار ایران اسلامی بار دیگر به رخ کشیده و دشمنان ما ناراحت شوند.

انتهای پیام/