برق ادارات پرمصرف سمنان قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان گفت: با ارائه اخطار، نسبت به قطع برق اداراتی که پرمصرف و یا بدمصرف هستند، اقدام شود.

به گزارش نیزوا، سیدمحمد موسوی‌زاده در جلسه کمیته مدیریت مصرف برق که در سالن جلسات شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان برگزار شد، اظهار کرد: تیم‌های بازرسی و ممیزی مصرف انرژی دستگاه‌های اجرایی، گزارش‌های روزانه را آماده کنند تا به مسؤولان استان اطلاع‌رسانی شود و با ارائه اخطار، نسبت به قطع برق اداراتی که پرمصرف و یا بدمصرف هستند، اقدامات لازم صورت گیرد.

وی اضافه کرد: دستگاه‌های سرمایشی ادارات باید بلافاصله پس از پایان وقت اداری که از سوی استانداری سمنان اعلام شده است، خاموش شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان ادامه داد: سهمیه مصرف انرژی هر شهرستان استان تعیین و به مدیران ابلاغ و روزانه به‌صورت نمودار آماده و اطلاع‌رسانی شود.

موسوی‌زاده بیان کرد: توسط مدیریت‌های توزیع برق شهرستانی، مشارکت تعدادی و دیماندی، متناسب با پیک به‌صورت روزانه ارائه شود.

وی تصریح کرد: برنامه جابه‌جایی بار شهرک‌های صنعتی به روز جمعه، بررسی مجدد شود و هماهنگی‌های اولیه در این مورد صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان خاطرنشان کرد: باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بومی، کار میدانی گسترده‌ای را به انجام رساند تا وضع مصرف برق در استان از حالت هشدار خارج شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید