برای اولین بار یک زن معاون فرماندار مهدیشهر شد

طی حکمی از سوی آشناگر، استاندار سمنان، صفورا زارعی به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان مهدی شهر منصوب شد .

به گزارش نیزوا، در حکم انتصاب صفورا زارعی آمده است :

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان مهدیشهر به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مهدیشهر منصوب می‌شوید .

شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان در امر سرمایه‌گذاری، فراهم نمودن زمینه لازم جهت کسب منابع درآمد و توسعه شهرستان از طریق کارآفرینی و جذب گردشگر، پیگیری وضعیت تولید و اشتغال واحدهای تولیدی و اقتصادی، شناسایی نیازمندی های عمرانی شهرستان و لحاظ نمودن در برنامه‌ها و بودجه‌های عمرانی، نظارت و هماهنگی در جهت توسعه امور عمرانی شهرها و روستاها، هدایت در پشتیبانی فنی و اجرایی پروژه ها، اِعمال هماهنگی‌های لازم به منظور پیش بینی، پیشگیری و کنترل و کاهش خطرپذیری حوادث غیر مترقبه و بلایای طبیعی، نظارت بر اعتبارات عمرانی شهرداری ها و دهیاری ها و پیگیری مصوبات جلسات کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان از جمله وظایفی است که انتظار است با هماهنگی فرماندار محترم در انجام آن اهتمام نمایید. امید است در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف شهرستان موفق باشید .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید