همایش شهرداران شوراهای شهر و روستاهای شهرستان های استان سمنان برگزار شد

همایش شهرداران با هدف هماهنگی در فهم مشترک بین شهرداران و شوراهای اسلامی شهر و روستای استان سمنان در مهدیشهر برگزار شد.

به گزارش نیزوا، فخری معاون عمرانی استانداری سمنان در همایش شورا‌های شهر وروستا‌های استان سمنان که باحضور جهان تیغ، سرپرست اداره کل آموزش شورای عالی استانها، شهاب مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های اسلامی، آلبویه رئیس شورا‌های اسلامی استان سمنان، اعضای شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان در مهدیشهر برگزار شدگفت: تمام فعالیت‌ها و کار‌ها باید در جهت خدمت به مردم و رسیدن به جامعه متعالی باشد.

وی افزود: شورا‌های اسلامی استان سمنان از دانش و تجربه لازم و خوبی بهره‌مند هستند و مصداق بارز خدمت به مردم هستند و به نوعی فعل خواستن را صرف کردند، از طرفی شهرداران استان سمنان نیز افرادی آگاه و مسلط به کار هستند و همراهی و تعامل بسیار خوبی بین شهردارای و اعضای شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان سمنان وجود دارد.

عباس آلبویه رئیس شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان سمنان نیز در این همایش گفت: همایش آموزشی شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر‌ها و روستای استان با هدف هماهنگی در فهم مشترک بین شهرداران و شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان سمنان برگزار می‌شود و خروجی بسیار خوب و ارزشمندی برای رشد و توسعه شهر‌ها و روستا‌های استان خواهد داشت.

وی ابراز داشت: تعامل و همفکری و فهم مشترک بین شهرداران و اعضای شورا‌های اسلامی شاهد ارائه خدمات مطلوبتر و رضایت بخش‌تر به مردم باشیم.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید